Bankfackslådor

Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor
Bankfackslådor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKFACKSLÅDOR, 10 st, 1900-tal, mässing och aluminium, låsbara med hänglås, något varierande höjd, högsta ca 5,5, 29x43 cm

Bruksslitage

628578

2019-03-27