Skrivbord jugend
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, Arts & Crafts, svärtad ek, med 3 lådor, på två hurtsar, höjd ca 84, 157x87 cm
Saknar mindre träbit på den nedre delens rundning på skivans vänstra del. Slitage.
628590
2019-03-27