Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets början, jugend, Arts & Crafts, svärtad ek, med 3 lådor, på två hurtsar, höjd ca 84, 157x87 cm

Saknar mindre träbit på den nedre delens rundning på skivans vänstra del. Slitage.

628590

2019-03-27