Champagnestrutar 1800-tal

Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal
Champagnestrutar 1800-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHAMPAGNEGLAS, 10 st, pantograferade, med dekor av krona samt daterade 1891, höjd 24, 5 cm, ett lagat glas medföljer

628591

2019-03-27