Evert Taube " Minnen från pampas"

Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube
Evert Taube

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): Mapp: "Minnen från Pampas", signerade och daterade Evert Taube 72, 22/195, 6 st färgserigrafier, bladstorlek 45x55,5 cm vardera

Bruksslitage

628605

2019-03-30