Skrin barocktyp
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKRIN, 1700/1800-tal, barocktyp, smidesdekor, på kulfötter, höjd 24, 47x41 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Skador, lagningar, senare fötter
628608
Päivämäärä:
2019-03-27