Nils Gunnar Zander relief

Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief
Nils Gunnar Zander relief

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GUNNAR ZANDER (född 1944): Väggrelief i form av ansikte, signerad samt daterad 1973, lergods, diameter ca 31 cm

628612

2019-03-29