Madeleine Pyk litografier

Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier
Madeleine Pyk litografier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): 11 st, mappen "Emilia och Ajar", 1981 signerade M Pyk, 9/50, med kassett, ca 20x20 cm vardera

628622

2019-03-29