Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, förgylld, skuren dekor och pastellage, krönet med dekor av parställda svanar, höjd ca 160x72 cm
Senare glas, smärre skador
628630
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här