Rörstrand Fågel Blå

Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå
Rörstrand Fågel Blå

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

RÖRSTRAND, "Fågel blå", servis, 16 dlr, porslin, 1900-tal, bestående av: 15 mattallrikar, upplägninsfat

Smärre slitage

628634

2019-03-28