Klubbat för:
7 200 EUR
Utropspris
2 000 EUR
GUNNEL NYMAN, vas, signerad Gunnel Nyman Iittala, 1940-tal, klart glas, slipad och polerad, höjd 14 cm, bredd 14,5 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
628647
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här