Halda herrfickur i silver
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALDA, fickur, silver, Svängsta 1894, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 1397, cal Z, diameter 50 mm
A Gentleman´s Auction
Går ej (defekt drivfjäder), SAV garanterar ej funktionen, bucklor och repor
628667
2019-04-26