Halda herrfickur i silver

Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver
Halda herrfickur i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALDA, fickur, silver, Svängsta 1894, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 1397, cal Z, diameter 50 mm

A Gentleman´s Auction

Går ej (defekt drivfjäder), SAV garanterar ej funktionen, bucklor och repor

628667

2019-04-26