Ciagrettburk Svenskt tenn

Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn
Ciagrettburk Svenskt tenn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTBURK, Firma Svenskt tenn, lock med agat, stämplad med änglamärke 1953, höjd ca 8,5, 6x6 cm

A Gentleman´s Auction

Slitage och märken, något skevt lock

628670

2019-04-26