Einar Wennberg oljemålning

Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning
Einar Wennberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EINAR WENNBERG (1936): "Höstfjäll", monogramsignerad och daterad 83, samt. signerad och daterad 83 á tergo, olja på duk, ca 73x60 cm

628676

2019-03-29