Skåp furu allmoge

Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge
Skåp furu allmoge

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, furu, 1700-talets slut, spegeldörr med bakomliggande hyllinredning, höjd ca 150, 97x44 cm

Avlutad, slitage, fläckar

628680

2019-03-29