Bianchi Gold Race 300
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
BIANCHI, sportcykel, Gold Race 300, tidigt 2000-tal, 16-växlad, 25 tum, med Sigma Sport cykeldator, cykelpump med manometer medföljer
Kuntoraportti
Bruksslitage, nytt bakdäck, vårservad
628681
Päivämäärä:
2019-03-28