Bianchi Gold Race 300

Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300
Bianchi Gold Race 300

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

BIANCHI, sportcykel, Gold Race 300, tidigt 2000-tal, 16-växlad, 25 tum, med Sigma Sport cykeldator, cykelpump med manometer medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage, nytt bakdäck, vårservad

628681

Päivämäärä:

2019-03-28