Kolonnskåp, 1880/90-tal
2019-03-29
628686
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KOLONNSKÅP, slutet av 1800-talet, mahogny, höjd ca 143, 63x38 cm, nyckel finns
Något lös list, hyllor med fanérskador