Skåp gustaviansk stil 1900-tal
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, bemålat i grått, pardörrar med bakomliggande inredning av hyllplan, höjd ca 205, 112x48 cm
Brukslitage, senare bemålning, senare tillkomna hyllplan, stötmärken,
628693
2019-03-29