Karl Nordström kolteckning

Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning
Karl Nordström kolteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): "Bohusländska Klippor", 1910-tal, monogramsignerad KN, kolteckning, ca 31x47 cm

Ej examinerad ur ramen

628697

2019-03-28