Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL NORDSTRÖM (1855-1923): "Bohusländska Klippor", 1910-tal, monogramsignerad KN, kolteckning, ca 31x47 cm
Ej examinerad ur ramen
628697
2019-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här