Tallrikar Stig Lindberg Pencil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSERVIS, 32 dlr, porslin, Stig Lindberg, "Pencil", Gustavsberg, 1950-tal, målad dekor i svart, bestående av: 8 förrättstallrikar (21), 8 mattallrikar (24), 8 djupa tallrikar (18), 8 assietter (17 cm)
Mat och förrättstallrikar med slitage
628729
2019-03-27