Tallrikar Stig Lindberg Pencil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSERVIS, 32 dlr, porslin, Stig Lindberg, "Pencil", Gustavsberg, 1950-tal, målad dekor i svart, bestående av: 8 förrättstallrikar (21), 8 mattallrikar (24), 8 djupa tallrikar (18), 8 assietter (17 cm)

Mat och förrättstallrikar med slitage

628729

2019-03-27