Fåtölj Bertil Fridhagen "Aristokrat"

Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, fåtölj, "Aristokrat", 1960-tal, stomme av valnöt, klädd med ljust tyg, djuphäfftad, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, klädsel med mindre fläckar

628739

2019-03-28