Skrinda 1800-tal

Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal
Skrinda 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRINDA, 1800-talets slut, enligt uppgift Järvsö, korg i rotting, bemålad, underrede och hjul i metall, höjd ca 65, 88x44 cm

Brukslitage

628770

2019-03-29