Claes Oldenburg

Claes Oldenburg
Claes Oldenburg
Claes Oldenburg
Claes Oldenburg
Claes Oldenburg
Claes Oldenburg

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CLAES OLDENBURG (USA, född 1929): Knäckebröd,
signerad och numrerad på undersidan Oldenburg 62/250, gjutjärn, 16,5x9,5 cm

628779

2019-03-29