Bavuso Guiseppe

Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe
Bavuso Guiseppe

Klubbat för:

9 200 SEK

6 000 SEK

BAVUSO GUISEPPE, soffa, London W 8, samtida, klädsel i vitt skinn, underrede i metall, längd ca 220, bredd 80, sitthöjd 42 cm, inköpt vid 1900-talets slut, London W 8, tillverkad i Italien, av Alivar, för London W8

Smärre slitage.

628794

2019-03-28