Enrico Baj collage

Enrico Baj collage
Enrico Baj collage
Enrico Baj collage
Enrico Baj collage

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Do Baj by yourself, 1971, signerad och numrerad Baj 411/1200, blandteknik på duk, 72x58 cm

Smärre lagning bakom medaljen

628809

2019-03-30