Blomhylla 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BLOMHYLLA, 1800-tal, bemålad, höjd ca 82, 98x46 cm
Kuntoraportti
Brukslitage, ytskador, ngt ostadig
628826
Päivämäärä:
2019-03-29