Sängmöbel

Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel
Sängmöbel

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SÄNGMÖBEL, 1900-talets andra hälft, bestående av spegel, stol samt. byrå, samtliga med floral bemålning, stolen med lindad snörsits, byrån med 3 lådor, stolens sitthöjd ca 37 cm, byråns höjd ca 75 cm, yttermått ca 80x45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, ställvis gulnad färg

628829

Päivämäärä:

2019-03-30