Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Swedish Modern, 1940-tal, assymetrisk skiva med rundande hörn, björk, höjd ca 56,5, största längd 100 cm
Kraftigt slitage, fuktfläckar
628848
2019-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här