Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Swedish Modern, 1940-tal, assymetrisk skiva med rundande hörn, björk, höjd ca 56,5, största längd 100 cm

Kraftigt slitage, fuktfläckar

628848

2019-04-12