Dinky Toys, 2 leksaksbilar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DINKY TOYS, 2 leksaksbilar, 1960/70-tal, bestående av: 1 Volkswagen, modellnummer 181, gråfärgad med blåa fälgar, England, Meccano, 1 Peugeot 403, modellnummer 24B, blåfärgad, Frankrike, Meccano, längd Volkswaqgen ca 8,5, längd Peugeot 10 cm
Bruksslitage, något nött färg
628864
2019-03-30