Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DISTLER PORSCHE ELECTRO MATIC 7500, Tyskland, 1950-tal, ställbara framhjul samt växelspak, längd ca 25 cm.
Slitage, ytslitage, ej funktionstestad
628866
2019-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här