Distler 1950-tal

Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal
Distler 1950-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

DISTLER PORSCHE ELECTRO MATIC 7500, Tyskland, 1950-tal, ställbara framhjul samt växelspak, längd ca 25 cm.

Slitage, ytslitage, ej funktionstestad

628866

2019-03-30