Takkrona Müller Freres
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKKRONA, Müller et Freres, Luneville, Frankrike, 1900-talets början, smide och glas, en kupa signerad Müller Freres Luneville, höjd ca 100 cm
Smärre slitage, en klockformad kupa med nagg, ej funktionstestad
628887
2019-03-28