Takkrona Müller Freres

Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres
Takkrona Müller Freres

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKKRONA, Müller et Freres, Luneville, Frankrike, 1900-talets början, smide och glas, en kupa signerad Müller Freres Luneville, höjd ca 100 cm

Smärre slitage, en klockformad kupa med nagg, ej funktionstestad

628887

2019-03-28