Klubbat för:
1 500 EUR
Utropspris
1 200 EUR
OIVA TOIKKA, vas, "Pompom", signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, ca 1970, klart, rött och lila glas, höjd 26 cm, bredd 15,5 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
628894
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här