Flugsnappare av Oiva Toikka

Flugsnappare av Oiva Toikka
Flugsnappare av Oiva Toikka
Flugsnappare av Oiva Toikka
Flugsnappare av Oiva Toikka
Flugsnappare av Oiva Toikka
Flugsnappare av Oiva Toikka
Flugsnappare av Oiva Toikka
Flugsnappare av Oiva Toikka

Klubbat för:

500 EUR

Schätzwert

300 EUR

Beschreibung

OIVA TOIKKA, glasfågel, "Sieppo" ("Flugsnappare"), signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, flerfärgat glas, höjd 13,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Zustandsbeschreibung

628898

2019-04-15