Klubbat för:
500 EUR
Schätzwert
300 EUR
Beschreibung
OIVA TOIKKA, glasfågel, "Sieppo" ("Flugsnappare"), signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, flerfärgat glas, höjd 13,5 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Zustandsbeschreibung
628898
2019-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner