Astri Bergman Taube Mappar Sjösala & Antibes

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE. Grafikmapp, "Sjösala-vår", 6 st färglitografier, signerade och numrerade 205/210, samtliga inramade, medföljer lös mapp mått ca 66x50 cm

Ej examinerade ur ram

628918

2019-03-30