Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÄLLBORD, 1700-tal, barock, furu, oval skiva, rikt skruen dekor, höjd ca 71, 108x67 cm
Senare benställning, lagningar, sprickor
628923
2019-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här