Bord 1900-talets första hälft

Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft
Bord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PICKNICKBORD, 1900-talets första hälft, fanerat i björk, ihopfällbart, höjd ca 68, 88x43 cm

Fläckar, slitage

628930

2019-03-30