Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
VILHELM MELBYE även kallad WILLIAM MELBY,
Danmark/England (1824-1882): kustmotiv, signerad och daterad Wilhelm Melbye 1868, olja på duk, ca 60x85 cm
krackeleringar
628959
2019-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här