Alfred Hermann Helberger oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED HERMANN HELBERGER (Tyskland 1871-1946): Mansporträtt, signerad A Helberger, otydlig datering, olja på duk, ca 76x60 cm

628965

2019-03-29