Bältespänne orientalisk stil

Bältespänne orientalisk stil
Bältespänne orientalisk stil
Bältespänne orientalisk stil
Bältespänne orientalisk stil
Bältespänne orientalisk stil
Bältespänne orientalisk stil
Bältespänne orientalisk stil
Bältespänne orientalisk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BÄLTESSPÄNNE, orientaliskstil, rikt ornerat genombrutet spänne i vit och turkos nyans, stomme i gulmetall delvis förgylld, längd ca 15 cm, vikt ca 52,5 g

Emalj med skador/ bortfall.

628979

2019-04-07