Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BÄLTESSPÄNNE, orientaliskstil, rikt ornerat genombrutet spänne i vit och turkos nyans, stomme i gulmetall delvis förgylld, längd ca 15 cm, vikt ca 52,5 g
Emalj med skador/ bortfall.
628979
2019-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här