Tekanna silver Moskva 1776
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TEKANNA, silver, godronera liv, trähandtag, svängd pip, oidentifierad mästare, stämplad ålderman Fyodor Petrov Moskva 1776, probör Andrei Andreev, höjd 13 cm, vikt 387 g
Mindre bucklor och lagningar
628986
2019-03-30