Stolar 10 st
2019-03-28
628988
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 10 st, snarlika, 1930 / 40 - tal, furu, sitthöjd ca 50 cm
Skador, sprickor, slitage, lagningar.