Brick i mässing

Brick i mässing
Brick i mässing
Brick i mässing
Brick i mässing
Brick i mässing
Brick i mässing

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, 18/1900-tal mässing, barockstil, ca 47x39 cm

Smärre slitage

628999

2019-03-28