Soffa 1950-tal

Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal
Soffa 1950-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1950-tal, svängd tresitsmodell, enligt uppgift Danmark, ben i mörkbetsat trä, stoppad stomme klädd i grön sammet, sitthöjd ca 39 cm, bredd ca 227 cm

Bruksslitage

629000

2019-03-30