Fritz Högberg

Fritz Högberg
Fritz Högberg
Fritz Högberg
Fritz Högberg
Fritz Högberg
Fritz Högberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ HÖGBERG (1899-1956): Humla, signerad F Högberg, olja på pannå, 16,5x22 cm

629018

2019-03-28