Glasskulptur Såpbubbla av Kaj Franck

Klubbat för:

1 550 EUR

Utropspris

500 EUR

KAJ FRANCK, glasskulptur, "Såpbubbla", signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -60, grönt glas, höjd 19 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

629025

2019-04-15