Golvljusstake smide
2019-03-30
629046
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLJUSSTAKE, smide, 1900-tal, på tredelad fot, höjd ca 91 cm
Rost, slitage