Hendrick Hulk

Hendrick Hulk
Hendrick Hulk
Hendrick Hulk
Hendrick Hulk
Hendrick Hulk
Hendrick Hulk

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HENDRICK HULK (1842-1937), "Scheveningen", olja på duk, signerad, 31x46 cm

629048

2019-03-28